O firmie

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą.

W branży chemicznej istniejemy od 2002 roku. Od samego początku jesteśmy firmą rodzinną. Pod nazwą "Pad-chem" funkcjonujemy od roku 2006. Swoją działalność prowadzimy przede wszystkim w województwie lubuskim, wielkopolskim i zachodnio-pomorskim. Oferujemy produkty o wysokiej jakości i pełnej gwarancji, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Bogate tradycje i doświadczenie handlowe zdobywaliśmy rozwijając się i pozyskując coraz szerszy rynek zadowolonych klientów. Mając na uwadze komfort klientów we współpracy z naszą firmą, towar dostarczamy własnym transportem oraz firmami spedycyjnymi. Naszą domeną jest rzetelność i punktualność w dostarczaniu oferowanych towarów.

W 2010 roku wprowadziliśmy do oferty profesjonalne środki czystości. Od tamtej pory jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marki Clinex Nanochem firmy Amtra. W ofercie posiadamy asortyment ponad 30 marek środków do utrzymania czystości. Nasze produkty znajdują szerokie zastosowanie w restauracjach, hotelach, szkołach, zakładach przemysłowych, myjniach, biurach i budynkach użyteczności publicznej.

Na życzenie klienta służymy pomocą w doborze produktów do konkretnych pomieszczeń i obszarów roboczych według wymogów systemu HACCP (System Analizy Zagrożeń i Krytyczne Punkty Kontrolne). Dzięki temu wzrasta bezpieczeństwo oraz efektywność sprzątania a także szybko i skutecznie zostaje wdrożony system HACCP.

Mając na uwadze Państwa zadowolenie, dołożymy wszelkich starań, aby nasza współpraca była przysłowiową „bułką z masłem”.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Nasze certyfikaty i wyróżnienia

Certyfikat Rzetelności KRD
Certyfikat - Autoryzowany Dystrybutor Clinex Nanochem